0

Led tv sahipleri, tvlerinin panellerinde oluşan problemlerden görüntü bozukluğu, darbe alma, kırılma ve çatlama gibi durumlardan dolayı Led Tv ekran değişimine başvurmak zorunda kalabiliyor. Bu tür problemlerden en kötü olanı ise ekranın kırılması. Led tv ekran kırılmasının maalesef şu an dünya üzerinden bir çözümü bulunmamaktadır ve tamiri hiçbir şekilde yapılamamaktadır. Led Tvnizin ekranı kırılmıştır ve bu saatten sonra yeni bir televizyon almak dışında  yapabileceğiniz tek bir şey vardır bu da led tv açık oturum değişimidir.

Led tv ekran değişimine mecbur kaldığınız durumlarda, panel değişim ücreti neredeyse bir Led tv ile aynı fiyata denk gelmektedir. Led Tv ekran değişim fiyatları bir çok markada bu şekildedir ama örnek vermek gerekirse bir Samsung led tv satış fiyatı 1500 TL olsun. Yukarıda saydığımız olabilecek olumsuz sebeplerden dolayı ekran panelinizin değişmesi gerektiğinde bu marka için bu fiyat aşağı yukarı 1200 TL civarında olacaktır.

Satın almış olduğunuz Led tvnin satış fiyatı 2000 TL civarında ve bu televizyonunuzun paneli bozulmuş veya kırılmış ise panel değişim ücreti aşağı yukarı 1400 TL bandında olacaktır. Bu fiyatlardanda anlayacağınız gibi Led tv ekran değişim fiyatları oldukça masraflı ve zahmetli bir iştir. Bu sebepten ötürü bu tip durumlarla karşılaşmamanız adına LEd tvnizin panelinin (ekranının)  darbe görmemesine oldukça dikkat etmeniz gerekir.

Bizim sizlere tavsiyemiz, bir çok durumda panel değişimine mecbur kalındığı için Led tvnizin ekranına oldukça dikkat etmeniz. Bu tip ekran kırılmaları üretici hatası veya kullanıcı hatası kaynaklı olmadığı için sürekli tekrarlanan arızalar olmaz. Led Tv ekran değişim fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun yeni bir televizyondan daha pahalı olmayacaktır. Bu durumda Led tvnizin ekranını bizlere ulaşarak değiştirtebilir ve yenilenmiş haliyle daha dikkatli kullanabilirsiniz.

 

 

 


Teknik Destek - İletişim
0 (232)-469-00-79
0 (506)-640-88-58
info@egelcd.com
Adres : 1145/5 Sk. No:1 Kat:2 Yenişehir / İZMİR
Keyword: Led Tv Ekran Değişim Fiyatları