Led tv teknik özelliklerinden dolayı bazen kendiliğinden bazen de kullanıcı hatalarına bağlı olarak çeşitli teknik arızalar ortaya çıkarıyor.

LED TV PANEL FİYATLARI

Teknolojinin gelişmesi ile günlük hayatımızda olan televizyonlar teknik özelliklerinden dolayı bazen kendiliğinden bazen de kullanıcı hatalarına bağlı olarak çeşitli teknik arızalar ortaya çıkarıyor.

Fiziksel özellikleri bakımından daha zayıf olan LCD LED TV panelleri iç ekranları darbeler yada kullanım hataları yada çeşitli kazalar sonucunda çalışma özelliğini yitiriyor. Markası ne olursa olsun (Lg ,samsung,philips,sony,Vestel,beko,arçelik …) Lcd , Led tv panelleri televizyonun diğer parçalarına göre daha maliyetli . Ege lcd olarak bu maliyeti yarıya indirerek düşük maliyetle orijinal marka panellerle onarımla hizmetinizdeyiz.

 

LED TV EKRAN TAMİRİ VE DEĞİŞİMİ

Televizyonlardaki başlıca arızalar tv backlıght arızaları ve tv panel arızaları gelmektedir .Tv panel arızalarının başında sıvı temas ( ev temizliğinde kullanılan cam sil ,nemli ıslak bezle temizlik vs), yatay dikey çizgi hataları , ekranda blok atması firmamız bu arızaları cam değişimi yapmadan onarımını yapmaktadır.

Tv ekran tamirinin mümkün olmadığı tv panelinde kırılma  çatlama , çizilme durumlarında tv panel değişimi yapılmalıdır. Televizyonun diğer parçalarına göre daha maliyetli olan LCD , LED tv ekran panel değişimlerini tüketiciye , tamircilere ve yetkili servislere en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz.

Ülkemiz de başlıca markalar olan lg tv paneli , samsung tv paneli , philips tv paneli ayrıca her marka panel çeşitlerinin hem satışını hemde montajını profesyonel şekilde yapmaktayız.

LED TV SATIŞ FİYATI

Ege lcd olarak ege bölgesinde ilk ve en geniş stokla çalışan firması olarak ithalatını kendimizin gerçekleştirdiği lcd , led, tv panel satışı konusunda Ege lcd ekibinden destek alabilirsiniz .

Nakit, kart ve kredi kartına taksit seçenekleriyle.


Keyword: led tv

Teknik Destek - İletişim
+90 (232) 469 00 79
+90 (506) 640 88 58
info@egelcd.com
Adres : Adres : 5747/4 SOKAK NO:7 MERİÇ MH. MTK SİTESİ BORNOVA -İZMİR