0

Samsun Akıllı Tv'de YouTube Nasıl Açılır ? Samsung Smart Tv YouTube'da Bağlantı Sorunu Yaşıyorsak Ne Yapmalıyız ?

Geçtiğimiz yıl Samsung Akıllı Tv sahipleri televizyonlarında YouTube uygulamasını göremediklerinde çok şaşırdılar. Oldukça kullanılan bir uygulama olsa ki bu durumdan sonra kullanıcılar forumlarda, Samsung resmi sitesinde ve birçok yerde baya bir sitem etti. Samsung tvlerinde uygulamayı kullanan çoğu kullanıcı veya satın alırken sadece bu özellik sayesinde sahip olmak istedikleri Samsung tvlerinden son derece rahatız oldular.

Şirket, bir gün güncelleme getirmekle birlikte en çok kullanılan uygulamaya bağlanamayan kullanıcıları gerçekten zor bir durumda bıraktı.

 

Peki Samsung Smart TV’de YouTube’a Bağlanma Sorununu Nasıl Çözeriz ?

Öncelikle uygulamayı tekrar keyifle kullanabilmeniz için telefonunuza veya tabletinize TV Cast (samsung) adlı porgramı yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrası için yapmanız gereken şey ise Samsung Akıllı Tv'den menüye girip uygulamaların üzerine geldikten sonra yukarıda simgenin olduğu Tv Cast uygulamasını indiriyorsunuz. Bu şekilde hem telefonunuzda hemde televizyonunuzda Tv Cast uygulaması bulunuyor. Telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı açıp orada ki IP adresini yazmanız gerekiyor. Ardından televizyonunuzda Tv Cast uygulamasını açıp orada ki alana IP adresini yazmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra bağlantınız hazır ve YouTube'a girip bir video beğendikten sonra videonun altında çıkacak olan Tv Cast linkine tıklıyorsunuz ve televizyonunuzda açılıyor.

Bu yöntem her video için geçerli olup bu güncellemeden sonra Samsung Akıllı Tvnizden YouTube bağlanamama sorununa bir çözüm oluyor.


Keyword: Samsung Akıllı TV Youtube

Teknik Destek - İletişim
+90 (232) 469 00 79
+90 (506) 640 88 58
info@egelcd.com
Adres : Adres : 5747/4 SOKAK NO:7 MERİÇ MH. MTK SİTESİ BORNOVA -İZMİR