Alternate Text
HEMEN TEKLİF ALIN Tv panel ve led tamirleri Türkiye'nin her yerine kargo Yedek parça ve onarım hizmeti
Philips Tv Servisi

Philips TV Servisi - Uzman Kalite

Televizyon Servisi; aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Cihazın garanti durumunu sorgulamak, servis kaydı oluşturmak ve benzer işlemler yapmak için Televizyon Servisi Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Her ilçede bulunan mobil ekiplerimiz aracılığıyla Televizyon Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Ekran Tamiri

Ekran tamiri için aşağıdaki sorunlardan herhangi birisi olabilir bunlar;

  • TV (Televizyon) ses var görüntü yok

  • TV Ekranım çatladı

  • TV (Televizyon) açılmıyor

  • TV (Televizyon) Ekranım çok soluk

  • TV (Televizyon) Ekranım çok karanlık

gibi sorunlar yaşıyor iseniz. Televizyonunuzun ekranı arızalanmış olabilir. İZMİRTVSERVİSİ olarak 7/24 Müşteri hizmetlerimiz ve deneyimli çalışanlarımızla bütün servis, arıza, arıza tespit işlemlerinizi adresinizde yapıp. Sizlere garantili hizmet sunar.


Ekran Değişimi

İZMİRTVSERVİSİ olarak İzmir ve Ege bölgesi dahil olmak üzere en uygun ve garantili hizmet sunuyoruz. Philips, LG, PHILIPS marka televizyonlarınız en uygun fiyatla ekran değişimlerini panel tamir, onarım ve değişimlerini yapabiliriz. Yetkin teknik servisimiz ile adresinizden teslim alınıp bütün tamir ve onarım işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilir.

30 İLÇEDE HİZMET VERİYORUZ

İzmir Philips Tv Servisi 30 ilçeye (İzmir'in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla) hizmet veriyoruz. Geniş hizmet ağımız ile siz müşterilerimize en kısa zamanda ulaşıp bakım, onarım ve tamir işlemlerinizi yapıyoruz. Size en yakın güvenilir ve garantili Philips Tv Servisi İzmir teknik servisiz.

  • Televizyon servisimiz 1 yıl garantilidir.

  • Aynı gün içinde onarım ve servis imkanı sunuyoruz.

  • Televizyon servisinde tamir, onarım işlemlerinde kullanılan ve yapılan işlemleri size şeffaflıkla gösterebiliyoruz.

  • Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. İzmir'de Google ve diğer sosyal medyalarda en yüksek müşteri memnuniyet puanı İZMİRTVSERVİSİ aittir.

  • Ürünlerinizi en yeni teknolojiler ile sizlere tamir edip teslim ediyoruz.

Televizyonunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya 0232 469 00 79 numaralı telefonu arayın.