Arcelik A50 A 860 B Paneli Kırık Ekran Tamiri Değişim Fiyat - EGE LCD


Fiyat : 0,00 TL
Ürün Detayı
Kategori : Panel
Marka : Arçelik
İnç Boyut : 50 '' (127 cm)
Çözünürlük : UHD4K (3840X2160)
Garanti : Garanti Var
Stok Kodu : ARPAN1057
Stok Durumu Stokta Var

ARCELIK A50 A 860 B  model Led Tv İç Ekran ve yeni panel değişim arızasını gidermekteyiz eğer led tv nizde kırık veya ön cam ekran çatlaması olduysa en kısa sürede uygun fiyat ile onarım yaparak hızlı sonuca ulaşmaktayız.

Sayın müşterimiz, 

Web sayfasındaki fiyat değişkenlik gösterebilir lütfen güncel fiyat bilgisi alınız..
TV  panelinin parça gönderimini yapamıyoruz ,arızalı yada ekranı kırık tv nin panel değişimi için servisimize gelmesi gerekmektedir.
Kredi kartı ile Vadeli Ödeme İmkanı bulunmaktadır (Kapıda ödeme hizmetimiz yoktur)
Ekran (panel) değişim süreci bir gündür.
Firmamız İzmir ilinde bulunmaktadır,İl dışı onarım taleblerinde anlaşmalı kargomuz ile cihazın gönderimini bize sağlayabilirsiniz..

 

Ekran (panel) Değişim işlemlerinde Orjinal parça kullanmaktayız. Yapılan işlemler kendi bünyemizde konusunda uzman deneyimli çalışanlarımız tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.Değişen parçalar garantili ve kendi İthalatımızdır.

 

 

       EKRAN DEĞİŞİMİ YAPILAN BAZI ÜRÜNLERİ BURAYA TIKLAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ. 

 

Yeni tv almadan önce bir daha düşünün !

Ekranı oldukça hassas olan yeni nesil  televizyonların orjinal parça ile panel değişimi ni profosyonel ekipmanlarla yapmaktayız.Büyük ekran olarak ifade edilen cihazların yarı fiyatı maliyetlerle ürün eski durumuna kavuşacaktır görüntü kalitesi kaybı gibi sorunlar kesinlikle yaşanmaz hatta panel yenileme yapıldığı takdirde önceki durumuna göre çok daha iyi bir resim kalitesi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Lcd led Televizyon Ekranı arka planda bulunan sabit ışık kaynağını hareketli resime çevirerek izleyiciye görüntüyü sağlayan  en önemli devre elemanıdır bazen son kullanıcılar tarafından dış ekran sağlam iç ekran kırık - kırıldı olarak tanımlanabilir aslında tek bir parçadır teknik olarak open-cell olarakda ifade edilebilir.Hasar alan yada farklı etkenlerden dolayı arızalanan tv ekranı değişimi yapıldıktan sonra cihaz eski görüntü kalitesine kavuşup ilk günkü gibi olacaktır.

Ayrıca, TV Panelinde ön camı ekranı fiziksel bir hasar olmadığı sürece değişim işlemine gerek kalmayabilir daha düşük maliyetle cihaz onarımı mümkün kılınabilir Ege lcd olarak bünyemizde panel tamiri işleminide garantili olarak yapıyoruz led yada lcd teknolojisine sahip olan ; sıvı temas yatay dikey çizgi hataları  v.b durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

ARCELIK A50 A 860 B ekran çatlaması ARCELIK A50 A 860 B ekran kırılması ARCELIK A50 A 860 B ekran kırılması ARCELIK A50 A 860 B ekran yenilenme ARCELIK A50 A 860 B ekran yenilenmesi ARCELIK A50 A 860 B ekran tamiri ARCELIK A50 A 860 B ekran fiyatı ARCELIK A50 A 860 B ekran fiyatları ARCELIK A50 A 860 B panel fiyatı ARCELIK A50 A 860 B panel fiyatları ARCELIK A50 A 860 B panel tamiri ARCELIK A50 A 860 B cam tamiri ARCELIK A50 A 860 B cam değişimi ARCELIK A50 A 860 B tv paneli tamiri ARCELIK A50 A 860 B tv paneli fiyatları ARCELIK A50 A 860 B tv paneli ekran değişimi ARCELIK A50 A 860 B tv paneli
Soru - Cevap
Bize sorun
 * Sorunlarınızdaki kişisel bilgileriniz gizlenmiş olarak yayınlanıcaktır.