Alternate Text
HEMEN TEKLİF ALIN Tv panel ve led tamirleri Türkiye'nin her yerine kargo Yedek parça ve onarım hizmeti

Televizyonum kırıldı ne yapabilirim?

02.08.2022

Televizyonum kırıldı ne yapabilirim?

Lcd ekranım kırıldı ne yapabilirim? Televizyonum kırıldı ne yapabilirim? Lcd televizyonum kırıldı. Siz de bu gibi sorulara boğulduysanız blog yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen televizyonlar bizler için kıymetli teknolojik aletler haline geldi. Teknoloji ilerledikçe de göze daha estetik gelen ince ve büyük ekranlı televizyonlar yapıldı. Bu ince lcd ekranlar bizlere canlı renkleri sunduğu için bu tip modelleri tercih etmeye başladık. Ancak göze her ne kadar güzel, estetik ve büyük gelse de bu ürünler maalesef hassastır. Kullanımına ve taşınmasına çok dikkat edilmesi gerekir. Lcd, en son çıkan sistem olan Led ve QLED televizyon ekranları kolay kırılabilir ekranlardır. Televizyonu kenarlarından tutup odanın içinde yerini değiştirirken bile kolaylıkla çatlayabilir. Çünkü oldukça ince bir ekran paneline sahiptirler.

LCD ekran kırılınca tamir edilir mi?

Bir aksilik yaşadınız ve Lcd ekran televizyonunuzu kırdınız. Aynı, ekranı kırılan akıllı telefonlar gibi Lcd ekranların da tamiri mümkündür. Kırılan Lcd ekranınıza yeni bir ekran takarak tekrar kullanımını sağlayabilirsiniz. Lcd teknik servisimiz tarafından ürünlerin tamir edilmesi, onarılması mümkündür. Televizyon ekran tamiri uzman firmalar ya da elektronik teknik servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Daha önce bir deneyimi olmayan birine emanet edilecek basitlikte ya da video izleyerek yapılacak bir iş değildir. Daha öncesinde çok fazla televizyon panel değişikliği yapmış yani deneyimli lcd ekran servisi olan bizimle iletişime geçin. İzmir bölgesinde İzmirTvServisi Servis uzman kadrosuyla kırık Lcd ekranlarınızı tamir eder. İzmirTvServisi Servis televizyon panel değişikliğini ustaca yapar ve kullanımınıza sunar. Televizyon ekran değişimi yapıldıktan sonra tv ekran koruyucu ürünlerini de kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Gördüğünüz üzere televizyon ekranınız kırıldığında panik yapmanıza gerek yok. Sakin olun ve bizi arayın. Kırık Lcd ekranınızı yenileyelim. Gereken değişimi İzmirTvServisi Servis olarak hızlı, kaliteli ve en iyi şekilde sağlayalım. Bize ulaşmak, danışmak ve fiyat bilgisi almak için bu numarayı arayabilirsiniz. 0 232 469 00 79
Hizmet verdiğimiz bölgeler; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla Çalıştığımız markalarda verdiğimiz hizmetler; Samsung ekran tamiri, LG ekran tamiri, Philips ekran tamiri. Bu üç markanın kırık ekran tamirlerini ustaca yapıyoruz.